тел: Kyivstar (067)390 73 26, Life (063)148 81 47, MTS (066)532 06 23 (Viber) | info@kidsparadise.com.ua

Возраст

Кошик

  • Кількість:

    0 шт.

  • Сума покупки:

    0 ГРН

Оформити покупку

02.08.2012

Гарантія, повернення та заміну товару Гарантійні зобов'язання на наші това …

Детальніше

02.08.2012

Як вибрати подарунок для дитини??? 1. При виборі подарунка для новонародженого аб …

Детальніше

Тварини риби птахи

 

Взагалі  іграшка у вигляді тварини — це універсальний подарунок, адже він підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток

Тварини — це іграшки, які супроводжують дітей завжди. Вони зацікавлюють дитину своєю схожістю зі справжніми тваринами, яких вони можуть бачити під час прогулянки з батьками,  у себе вдома, або ж в зоопарку.

   Крім того, якщо ці прикольні іграшкові тварини створюють ілюзію спілкування- то вони тим самим допомагають дитині навчитися висловлюватися і піклуватися про когось.

   Що стосується навчальної складової, то такі іграшки дуже корисні навіть у цьому сенсі, адже з  допомогою них дитина пізнає світ, дізнається, як варто поводитися з тваринами,прививає любов до справжніх тварин  а також розвиває дрібну моторику рук і соціалізується, адже ігри з тваринами найчастіше проходять в компанії інших дітей або ж із батьками..

   Всі батьки хочуть, щоб їхня дитина отримувала тільки найкращі та найцікавіші,  іграшки, які  б радували  улюблену дитину не один день, і стали би їх постійними помічниками у боротьбі з повальним захопленням дітей комп'ютерами. Якраз для цього і придумані іграшкові тварини, адже вони здатні перетворити звичайний дім на справжній іграшковий зоопарк, який стане для дитини особливим світом і подарує позитивні емоції.