тел: Kyivstar (067)390 73 26, Life (063)148 81 47, MTS (066)532 06 23 (Viber) | info@kidsparadise.com.ua

Возраст

Кошик

  • Кількість:

    0 шт.

  • Сума покупки:

    0 ГРН

Оформити покупку

02.08.2012

Гарантія, повернення та заміну товару Гарантійні зобов'язання на наші това …

Детальніше

02.08.2012

Як вибрати подарунок для дитини??? 1. При виборі подарунка для новонародженого аб …

Детальніше

Спортивні товари

 

Як вибирати обладнання для настільного тенісу. 

Тенісний стіл

Тенісний стіл являє собою горизонтальну прямокутну конструкцію, укріплену на стійких ніжках. Згідно з вимогами Міжнародної федерація настільного тенісу, його довжина повинна складати 2,74 метра, ширина 1,525 м, а висота 0,76 м. Зверніть увагу на розмітку столу. Поверхня роблять матовою, темного кольору , а КРАЇ потребують оформлення білою смугою шириною рівної 2 см.    У центрі стільниці височить сітка, що розділяє її на дві половини. Верхній край сітки неодмінно повинні бути пофарбований у білий КОЛІР

. Якісна стільниця  перевіряється так:, впустіть на її поверхню тенісний м'яч з висоти 30 см, - висота відскоку повинна скласти 23 см.

.

.

Ракетка  

Перевірте, чи не важко вам утримувати дану модель, Ракетки виготовляють з цільної деревини або фанери. Її ігрові поверхні покривають клейовим складом. Губчастий шар сприяє посиленню удару і надання м'ячу різноманітного обертання. Кількість пупиришків на лицьовій поверхні варіюється в межах від 10 до 50 на 1 см2.  Оцініть товщину клейового шару - йому слід бути дуже тонким.

 

М'ячі для настільного тенісу

Тенісний м'яч виготовляють з целулоїду або особливого сорту пластмаси. Діаметр ігрового кульки - 40 мм, маса складає 2,7 грамів. Поверхня його повинна бути матовою і пофарбованої в білий або оранжевий колір. Найдовговічнішими і найкращими вважаються оранжеві м'ячі.

Якщо на упаковці м'яча присутній значок ITTF, значить, подібний м'яч схвалений Міжнародною Федерацією настільного тенісу і придатний до застосування в змаганнях.