тел: Kyivstar (067)390 73 26, Life (063)148 81 47, MTS (066)532 06 23 (Viber) | info@kidsparadise.com.ua

Возраст

Кошик

  • Кількість:

    0 шт.

  • Сума покупки:

    0 ГРН

Оформити покупку

02.08.2012

Гарантія, повернення та заміну товару Гарантійні зобов'язання на наші това …

Детальніше

02.08.2012

Як вибрати подарунок для дитини??? 1. При виборі подарунка для новонародженого аб …

Детальніше

Іграшки для розвитку

Кожна дитина ще з моменту народження кожен день навчається чомусь новому, кожен день це невелика ступінь його розвитку. Для того, що б етап розвитку був ефективним необхідно купувати їй розвиваючі іграшки. До розвиваючих  іграшок можна віднести пазли та інші інтелектуальні ігри, які в широкому асортименті представлені в каталозі нашого львівського інтернет-магазину. На сьогоднішній день на українському ринку представлено безліч виробників розвиваючих ігор, вироби більшості з них є на сторінках нашого сайту. Іграшки для розвитку дитини бувають різних типів, для малюків оптимально придбати ігрові килимки, дітям старше, у яких вже розвинені ігрові навички, можна придбати дерев'яні кубики або конструктор. Для дітей різних віків підійдуть м'які розвиваючі іграшки.

Особливо рекомендуємо купити дитині дерев'яні розвиваючі іграшки, які виготовляються з натуральних порід дерева, акумулюють у собі енергетику, що дозволяє дитині тренувати відчуття. Також в широкому асортименті присутні цілі ігрові набори, які дозволяють дитині імітувати заняття дорослих, наприклад, грати в повара, або ставати популярним шпигуном. Для хлопчиків рекомендуємо придбати розвиваючі іграшки у Львові у вигляді залізниць або дитячих комп'ютерів, які крім розважальних функцій ще й навчають.

Розвиваючі іграшки (Львів) стимулюю розвиток розумових здібностей малюків. Граючи такими іграшками  дитина розвиває кмітливість, розвиває окомір, формується мозок дорослої людини. Основний сенс гри з такими іграшками - від простого до складного. Наш інтернет - магазин дитячих розвиваючих іграшок (Львів) пропонує широкий вибір товарів за найнижчими цінами. Купуйте іграшки у нашому магазині!