тел: Kyivstar (067)390 73 26, Life (063)148 81 47, MTS (066)532 06 23 (Viber) | info@kidsparadise.com.ua

Возраст

Кошик

  • Кількість:

    0 шт.

  • Сума покупки:

    0 ГРН

Оформити покупку

02.08.2012

Гарантія, повернення та заміну товару Гарантійні зобов'язання на наші това …

Детальніше

02.08.2012

Як вибрати подарунок для дитини??? 1. При виборі подарунка для новонародженого аб …

Детальніше

Іграшки для малюків

   Здавалося б, лежить маля в ліжечку і прокидається лише в рідкісних випадках. Навіщо йому іграшки? Не все так просто, адже розвиток дитини з раннього віку безпосередньо залежить від того, що її оточує. Звичайно, не останнє місце в списку таких речей займають іграшки для самих маленьких. Вони покликані допомогти дитині в освоєнні світу, а також допомагають її батькам, адже іноді звичайне музичне брязкальце, прикріплене на коляску, здатне заспокоїти зхвильованого малюка і зробити прогулянку із ним більш приємною і зручною.

   Вибір іграшки для новонароджених — це не таке просте заняття, як може здатися на перший погляд, адже вона повинна давати малюкові уявлення про все різноманіття фактур, форм і кольорів. Тому, вибираючи дитині подарунок, варто врахувати кілька важливих рекомендацій:    --

При виборі іграшки варто враховувати безпеку іграшки, адже як у маленьких чад з'являється непереборне бажання потягнути щось яскраве і красиве собі до рота                                           — Для немовлят найкраще вибирати легкі іграшки,щоб дитя могло легко бавитись нею, на яких є малюнки з чіткими контурами, виконані в кольорах основної палітри;

   

   — Для дітей у ранньому віці найкраще придбати окрім брязкальця ще й розвиваючу іграшку, адже це те, що їм найбільше необхідно на даний період.

   Для поліпшення тактильних відчуттів і дрібної моторики рук використовуються розвиваючі прорізувачі, які мають багато нерівностей. Для того щоб розвинути слухове сприйняття у дитини, використовуються всілякі музичні іграшки. Вони здатні впливати не тільки на слух, але й на настрій дитини.