тел: Kyivstar (067)390 73 26, Life (063)148 81 47, MTS (066)532 06 23 (Viber) | info@kidsparadise.com.ua

Возраст

Кошик

  • Кількість:

    0 шт.

  • Сума покупки:

    0 ГРН

Оформити покупку

02.08.2012

Гарантія, повернення та заміну товару Гарантійні зобов'язання на наші това …

Детальніше

02.08.2012

Як вибрати подарунок для дитини??? 1. При виборі подарунка для новонародженого аб …

Детальніше

Іграшки для дівчаток

На перший погляд здається, що дівчинка буде рада будь-якому подарунку, пофарбованому в рожевий колір, але це далеко не так, адже по віку можна визначити і потреби дитини. Для самих маленьких, тобто для немовлят, купують музичні іграшки на ліжечко. Коли дівчинці виповнюється 2 роки, вона починає цікавитися такими іграшками як музичні пупси та ляльки іграшки Маша і Ведмідь музичні каталки та звірі, , а також різними легкими надувними м'ячами.
  Дівчинка дорослішає, і їй вже стає набагато цікавіше грати в ігрові набори для дівчаток, які допомагають їй соціалізуватися і вчать взаємодіяти зі своїми однолітками, а також роблять більш розвиненою фантазію дитини і дрібну моторику рук. У такий набір можуть входити і пральна машина, і лялька, і прикольні ліжечка та конструктори а також різноманітний посуд. Граючи в ляльки, дівчатка можуть водити їх по магазинах, зачісувати, одягати їх і навіть наносити макіяж. Крім цього, вони можуть посадити їх на коляски іграшкові, і катати по всій квартирі, або ж по вулиці Крім того, дівчатка дуже люблять грати в дочки-матері, а яка може бути гра без красивої і місткої дитячої коляски? Звичайно, ніяка! Тому батьки й намагаються зробити дозвілля улюбленої дитини більш різноманітним, цікавим і насиченим, адже ігри для дівчаток — це не просто розвага, а підготовка до майбутнього дорослого життя..
  .

Ви хочете, щоб Ваша дочка вміла добре готувати? Це потрібно прищеплювати з раннього дитинства. Іграшкова кухня Вам буде в цьому завданні відмінним помічником.

Також, відмінним подарунком для дівчаток, може бути ігровий набір доктора, аптечка, набір юного касира і, звичайно ж, ігровий супермаркет. За допомогою цих іграшок Ви зможете весело проводити час з Вашою дівчинкою, перетворити свою кімнату в супермаркет або в справжню приймальню лікарні, приймати і лікувати пацієнтів. Ця гра розвиває фантазію і логіку малюка, дитина отримує базові знання в анатомії людини
  Наш інтернет магазин пропонує велику кількість іграшок для дівчаток, які принесуть їм величезне задоволення від гри і велику кількість позитивних емоцій