тел: Kyivstar (067)390 73 26, Life (063)148 81 47, MTS (066)532 06 23 (Viber) | info@kidsparadise.com.ua

Кошик

  • Кількість:

    0 шт.

  • Сума покупки:

    0 ГРН

Оформити покупку

02.08.2012

Гарантія, повернення та заміну товару Гарантійні зобов'язання на наші това …

Детальніше

02.08.2012

Як вибрати подарунок для дитини??? 1. При виборі подарунка для новонародженого аб …

Детальніше

Як вибрати подарунок для дитини

Як вибрати подарунок для дитини???
1. При виборі подарунка для новонародженого або немовляти, радимо проконсультуватися з його батьками і дізнатися, чого у них немає. Адже і мама і тато, ще в процесі очікування малюка, напевно змогли прикупити йому що-небудь. Ви ж можете навести варіанти, і нехай батьки самі виберуть. . Брязкальця і ​​підвіски на ліжечко завжди в пошані.
Малюки в період від 6-ти місяців до 1,2 року дуже люблять тягнути дрібні деталі в рот, тому, при виборі іграшки дітям стежте за тим, щоб дрібних деталей в ній не було. Подарунки дітям, яким близько 1 рочку, потрібно вибирати бажано зі звуковими ефектами і миготливими вогниками яскраві, барвисті .. Розділ "Розвиваючі іграшки" допоможе Вам у цьому. Муз. кермо, розумний телефон, танцюючий їжачок, краб казкар і багато інші іграшки не залишать байдужим малюка,.
2. Дітям від 2-х до 3-х років як можна краще підійдуть такі подарунки дітям, як набори для рольових ігор. Купити ляльки, купити посудки дівчаткам - це пік мрій буде для них. Купити машинку, купити робота хлопчикові - такі подарунки дітям доставлять тільки радість. Або універсальні подарунки дітям, які підійдуть і хлопчикам і дівчаткам. Це дитячі машинки каталки такі як джипик луноходік екемібіль і каталка "бебі трактор або всілякі м'ячики великі і маленькі.
3. Вибрати подарунки дітям від 4-х до 5-ти років радимо такі, як хом'яки Жу Жу. Чарівні, милі і пухнасті. Вони обов'язково стануть улюбленцями в родині.
4. Для вибору подарунка дітям 6-7 років набагато простіше. Тут на допомогу можуть прийти товари для дитячої творчості пластилін спеціально що твердіє, конструктор Ninja дитячі ноутбуки або розвиваючі плакати. Ці подарунки дітям повинні принести і користь і удосконалити і закріплювати знання цифр, букв, основних геометричних фігур, назва квітів. Дитячі ноутбуки на англійській мові купити радимо, звичайно ж, адже багато шкільні програми навчають англійської мови вже з першого класу. Діти від 10 років віддають перевагу іншим видам іграшок, різноманітним новинкам, музичним, електронним, а також шпигунським іграшкам, які дозволять їм уявити себе в різних ролях, отримати від гри масу позитивних емоцій і навчитися чомусь новому.