тел: Kyivstar (067)390 73 26, Life (063)148 81 47, MTS (066)532 06 23 (Viber) | info@kidsparadise.com.ua

Кошик

  • Кількість:

    0 шт.

  • Сума покупки:

    0 ГРН

Оформити покупку

02.08.2012

Гарантія, повернення та заміну товару Гарантійні зобов'язання на наші това …

Детальніше

02.08.2012

Як вибрати подарунок для дитини??? 1. При виборі подарунка для новонародженого аб …

Детальніше

ГАРАНТІЯ


Гарантія, повернення та заміну товару
Гарантійні зобов'язання на наші товари відповідають умовам надання гарантій фірм-виробників (постачальників) цих виробів.
Обмін товару проводиться у відповідності з існуючими законодавчими нормами.
ГАРАНТІЯ
Гарантійний термін на товар, зазначений в інформації до товарів. Гарантія починається з моменту продажу виробу. Несправності, що виникли протягом гарантійного строку при дотриманні умов гарантії, будуть усунені спеціалізованими сервісними центрами. Доставка виробу на гарантійне обслуговування здійснюється покупцем за власний рахунок.
Для того, щоб визначити, чи підпадає даний дефект під категорію браку - вам потрібно самостійно доставити товар на перегляд на склад. Після чого експерт винесе рішення щодо даного випадку.
Всі дії відбуваються у відповідності з "Законом про захист прав споживачів".
ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ.
Відповідно до законодавства України існують три ситуації, в яких ПОКУПЕЦЬ може повернути куплений товар:
1) Товар несправний має приховані або інші дефекти (вина виробника).
2) Ви замовили і придбали товар, керуючись недостовірною інформацією
1. Обмін або повернення товару належної якості.
У разі обміну або повернення товару належної якості, коли товар не має недоліків, і просто не підійшов за формою, кольором, габаритами, фасоном, розмірам;
Заміна товару на аналогічний товар, відповідно до ст.9 Закону України "Про захист прав споживачів" можлива тільки при дотриманні наступних умов:
1) З моменту придбання товару минуло не більше 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня купівлі;
2) товар не був у використанні, тобто є новим (товар в ідеальному стані, товар не вживався);
3) Збережено товарний вигляд і споживчі якості товару;
4) Збережена оригінальна упаковка, пломби, ярлики, товарний чек та інша супровідна документація.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1991 р. N 216 це правило не поширюється на предмети особистої гігієни, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, перо-пухові вироби, дитячі м'які, надувні та гумові іграшки, товари для немовлят і т.д.
Якщо на момент заяви Покупця про заміну, аналогічного товару немає у наявності, ПОКУПЕЦЬ має право обміняти на будь-які інші аналогічні товари, які є в наявності з подальшим перерахуванням вартості, або одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.
У разі обміну або повернення товару належної якості, ПОКУПЕЦЬ оплачує витрати на доставку товару (відповідно до розцінок компанії-перевізника)
У разі обміну або повернення товару належної якості (необхідності повторного виїзду за адресою ПОКУПЦЯ), ПОКУПЕЦЬ оплачує додатково витрати за паркан товару від ПОКУПЦЯ , згідно з розцінками компанії-перевізника
Також з ПОКУПЦЯ утримується банківська комісія 1-2% за повернення грошей при безготівковому розрахунку (відправці грошей через банк).
ПОКУПЕЦЬ може самостійно доставити (повернути) товар у місці, обумовленому з менеджером магазину.
Згідно ч.3 статті 9. Закону України "Про захист прав споживачів" при поверненні грошей на товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки, зазначеної в розрахунковому чеку.
Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги (у письмовому вигляді, вказуючи причину повернення), а в разі неможливості повернення грошей у цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше 7 (сім) робочих днів з моменту письмового пред'явлення вимоги.
ПОКУПЦЕВІ буде відмовлено в обміні товару на новий, аналогічний або повернення грошей, якщо:
1) з моменту покупки товару, що не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14 днів;
2) товар, що не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні;
3) при перевірці якості продукту виявлені ознаки стороннього втручання (розтин, спроба ремонту) або порушені інші умови гарантійного обслуговування (механічні пошкодження, заміна деталей і пр).
4) порушена комплектація товару.
ПОКУПЕЦЬ може відмовитися від поставленого товару, у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що було замовлено. При цьому витрати на доставку ПОКУПЕЦЬ не оплачує.
Якщо товар не справний (вина виробника).
Несправність виявилася перед початком використання товару
а) Товар не був у використанні, тобто є новим (товар в ідеальному стані, збережені всі захисні плівки, упаковка, документи, товар не вживався).
б) З дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня купівлі;
Ви звертаєтеся до нас з проханням замінити товар на новий. При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт не порушення споживачем (покупцем) гарантійних умов експлуатації товару. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів" складає 14 днів.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Що стосовно надувної продукції марки ІНТЕКС (і всієї надувний продукції):

Не підлягають обміну та поверненню (витяг з Постанови КМУ 19.03 1994р. № 172): Дитячі іграшки: м'які і надувні гумові.

Ми не маємо можливості перевіряти кожен басейн, коло і т.д.. У продукції даної торгової марки брак трапляється вкрай рідко, тому ІНТЕКС і придбав таку популярність, що якість відповідає ціні. Але це гума, яка може тріснути при неправильному використанні, занадто інтенсивному накачуванні,  невідповідності ваги з вказаною в експлуатації і т.д. за що ми відповідальність нести не можемо та й не повинні за законодавством. Будь ласка, уважно ознайомтесь з інструкцією перед експлуатацією виробу.